“Kobieta musi mieć zasady, musi wiedzieć, czego chce i co się jej należy, musi umieć dawać i brać. Kobieta musi mieć czystą duszę i głębokie serce... Przecież tyle się w nim mieści... Musi też być piękna, o ile wie, czym naprawdę jest piękno. Kobieta nie powinna cierpieć, bo im więcej utraci łez, tym szybciej usycha jej serce. Kobieta powinna mieć marzenia i swój cel w życiu. Powinna mieć swoje słabości i się ich nie wstydzić. Kobieta musi znać swoją wartość i wiedzieć, na co zasługuje. Powinna być kochana i kochać, szanowana i szanować, powinna być szczęśliwa i też dawać szczęście. Powinna znać swoje miejsce w życiu meżczyzny. Jeśli go nie zna, takiego miejsca nie ma... Wiem to, bo jestem kobietą...”

Friday, June 8, 2012

Polska vs. Grecja

No i po meczu... z powodu 7 godzin roznicy czasu w  polskim barze bylismy cala paczka juz od 9 rano! Mecz zaczynal sie o 11 czasu USA. :)

Kazdy chcial zjac jak najlepsze miejsce, zeby jak najlepiej wszystko widziec. Nam sie udalo przy barze naprzeciw wielkiego ekranu!Emocje byly nie do opisania :)


Wynik kazdy dobrze znany... 1:1 ...szkoda ze do konca nie grali jak w pierwszej polowie...no ale nie ma co narzekac! Moglo byc gorzej !

TAK CZY SIAK Z POLSKA JESTEM I ZAWSZE BEDE :) serduszkiem!


A tu ja i Moje "Serduszko" :*


1 comment: