“Kobieta musi mieć zasady, musi wiedzieć, czego chce i co się jej należy, musi umieć dawać i brać. Kobieta musi mieć czystą duszę i głębokie serce... Przecież tyle się w nim mieści... Musi też być piękna, o ile wie, czym naprawdę jest piękno. Kobieta nie powinna cierpieć, bo im więcej utraci łez, tym szybciej usycha jej serce. Kobieta powinna mieć marzenia i swój cel w życiu. Powinna mieć swoje słabości i się ich nie wstydzić. Kobieta musi znać swoją wartość i wiedzieć, na co zasługuje. Powinna być kochana i kochać, szanowana i szanować, powinna być szczęśliwa i też dawać szczęście. Powinna znać swoje miejsce w życiu meżczyzny. Jeśli go nie zna, takiego miejsca nie ma... Wiem to, bo jestem kobietą...”

Tuesday, November 12, 2013

Witaj Zimo

A w Chicago już biało :)


Coraz bliżej Święta :)Pozdrawiam

 

5 comments:

 1. Yayyy *.* Chicago *.* Nie wiń mnie za "szybki zapłon" dopiero ogarnęłam, że tam jesteś :D co prawda nie ten rejon chciałabym zwiedzić, ale achhhh USA *.* fajnie masz (z mojej perspektywy)
  pewnie w PL też będzie niedługo śnieg. Póki co jeszcze tydzień temu trawę kosiłam :D

  ReplyDelete
 2. Współczuje ,no chyba ze lubisz śnieg ,bo ja nienawidzę gdy muszę wyjść z domu , tak ew. w święta , bo święta bez śniegu są nudne troszkę ;p

  ReplyDelete
 3. Już śnieg? Szybko.

  ReplyDelete
 4. Zapraszam do mnie na konkurs! Do wygrania 100$ na zakup ubrań i dodatków ze strony sheinside.com. Tutaj link: http://sandrainvogue.blogspot.com/2013/11/giveaway-darmowe-rozdanie.html

  ReplyDelete
 5. Hej !
  Masz bardzo ciekawy blog. Chciałam Cie zaprosić na mój blog. Jeśli tylko chcesz możemy dodać się do obserwowanych. Pozdrawiam http://jusinx.blogspot.com.

  ReplyDelete