“Kobieta musi mieć zasady, musi wiedzieć, czego chce i co się jej należy, musi umieć dawać i brać. Kobieta musi mieć czystą duszę i głębokie serce... Przecież tyle się w nim mieści... Musi też być piękna, o ile wie, czym naprawdę jest piękno. Kobieta nie powinna cierpieć, bo im więcej utraci łez, tym szybciej usycha jej serce. Kobieta powinna mieć marzenia i swój cel w życiu. Powinna mieć swoje słabości i się ich nie wstydzić. Kobieta musi znać swoją wartość i wiedzieć, na co zasługuje. Powinna być kochana i kochać, szanowana i szanować, powinna być szczęśliwa i też dawać szczęście. Powinna znać swoje miejsce w życiu meżczyzny. Jeśli go nie zna, takiego miejsca nie ma... Wiem to, bo jestem kobietą...”

Thursday, January 22, 2015

Our Engagement Pictures

Nasza piękna zaręczynowa sesja :) Carnival Studio jest (moim zdaniem) najlepszym fotografem na świecie!! Piękne zdjęcia to nie wszystko... z Grzegorzem i Bożena pracuje się świetnie, bardzo sympatyczni :) Zapraszam na ich bloga - www.CarnivalStudio.com <3

Sesje mieliśmy pod koniec Października :) piękne jesienne kolory!


6 comments:

 1. Cudownie się na Was patrzy Gracja <3
  Myślisz o powrocie na YT ?

  ReplyDelete
 2. Cudowne zdjęcia ;) Jesteście cudownie dobraną parą, poprostu jakoś tak wizualnie mi do siebie pasujecie :D A pierścionek boski ;)

  ReplyDelete
 3. bardzo podoba mi się ta sesja, jednak uważam, że połowa zdjęć jest sztywna i zbyt pozowana, trochę za mało mi tutaj takiego luzu :)

  ReplyDelete
 4. Jestem zachwycona, wyglądacie jak z katalogu :)
  Pięknie! :) Cudna pamiątka. Ślub już zaplanowany?:)
  Zapraszam do siebie do obejrzenia nowego makijażu :)

  ReplyDelete
 5. cudowne zdjecia, wygladacie razem pieknie! sesja jest niezwykla :)
  zapraszamy w wolnej chwili :)

  ReplyDelete
 6. Zakochałem się w tych zdjęciach, są świetne! :-)
  P.S. Życzę najlepszego!

  --
  http://sochacreate.com

  ReplyDelete