“Kobieta musi mieć zasady, musi wiedzieć, czego chce i co się jej należy, musi umieć dawać i brać. Kobieta musi mieć czystą duszę i głębokie serce... Przecież tyle się w nim mieści... Musi też być piękna, o ile wie, czym naprawdę jest piękno. Kobieta nie powinna cierpieć, bo im więcej utraci łez, tym szybciej usycha jej serce. Kobieta powinna mieć marzenia i swój cel w życiu. Powinna mieć swoje słabości i się ich nie wstydzić. Kobieta musi znać swoją wartość i wiedzieć, na co zasługuje. Powinna być kochana i kochać, szanowana i szanować, powinna być szczęśliwa i też dawać szczęście. Powinna znać swoje miejsce w życiu meżczyzny. Jeśli go nie zna, takiego miejsca nie ma... Wiem to, bo jestem kobietą...”

Tuesday, November 18, 2014

Take The Day Off by Clinique
Każda z Nas wie jak ważny jest demakijaż po całym dniu.  Skora nocą powinna się odnawiać i odpoczywać. Aby było to możliwe, cały makijaż musi być dokładnie zmyty. Nawet jeśli się nie malujesz, nie zapominaj o tym! 
 
Jeśli robisz to byle jak i nie dokładnie - na twarzy pojawiają się krostki i zaskórniki... a tego przecież 
nie chcemy :)


Odkryłam *Take The Day Off* by Clinique przez bloga innej blogerki. Akurat tak się złożyło, ze mój płyn do mycia twarzy się skończył. Możesz go kupić za $28.50 a jeśli mieszkasz w Polsce za 145 zł . 


Nigdy wcześniej nie miałam do czynienia z balsamem do demakijażu i jestem nim pozytywnie zaskoczona. Na pierwszy rzut oka wygląda jak gesty balsam  :


W trakcie aplikacji, zmienia się w jedwabisty olejek.  Nie pachnie. Jest bardzo wydajny i super zmywa mocny makijaż.  Co jest dla mnie najważniejsze - nie ściąga i nie wysusza.Pozdrawiam !
 
3 comments:

  1. Pierwszy raz widzętaką postać kosmetyku ;)

    ReplyDelete
  2. świetny kosmetyk, ja mam jakiś żel z sephory i szare mydło ;)

    ReplyDelete